Lampa sufitowa PURE-MIRA Paul Neuhaus 6356-18
EAN: 4012248359457
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3400Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 28W |
| Wysokość (cm) | 23 |
| Szerokość (cm) | 95 |
| Długość (cm) | 101 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE-MIRA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, kuchnia, sypialnia, korytarz |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 23 x 14 x 53 |