Lampa sufitowa PURE-MIRA Paul Neuhaus 6354-95
EAN: 4012248358863
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1700Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 15W |
| Wysokość (cm) | 22,5 |
| Szerokość (cm) | 24 |
| Długość (cm) | 52,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE-MIRA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | salon, kuchnia, przedpokój |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 13 x 9.5 x 47 |