Lampa sufitowa PURE Loop Paul Neuhaus 6552-95
EAN: 4012248385500
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5040Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 52W |
| Wysokość (cm) | 17,8 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE Loop |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 63 x 63 x 20.5 |