Lampa sufitowa PURE-LINES Paul Neuhaus 6021-95
EAN: 4012248357897
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1740Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 18W |
| Wysokość (cm) | 3,9 |
| Szerokość (cm) | 3,8 |
| Długość (cm) | 110 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE-LINES |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, sypialnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 9 x 8.5 x 113 |