Lampa sufitowa POLINA Paul Neuhaus 9143-55
EAN: 4012248285640
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2526Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 23,30W |
| Wysokość (cm) | 15,5 |
| Szerokość (cm) | 8 |
| Długość (cm) | 110 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | POLINA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 114 x 11 x 16.5 |