Lampa sufitowa PEBBLES Biały LED 3000K 14045-16 Paul Neuhause
EAN: 4043689004323
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3480 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 42W |
| Wysokość (cm) | 6,5 |
| Szerokość (cm) | 56,5 |
| Długość (cm) | 116,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PEBBLES |
| EAN | 4043689004323 |
| Wymiary opakowania (cm) | 59.5 x 8.5 x 119 |