Lampa sufitowa PALMA Paul Neuhaus 8328-79
EAN: 4012248358283
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Drewniany |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 6000Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 55W |
| Wysokość (cm) | 7 |
| Szerokość (cm) | 62,5 |
| Długość (cm) | 65 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PALMA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, kuchnia, korytarz, hol wejściowy |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 68.5 x 10 x 64.5 |