Lampa sufitowa OSKO Just Light 14216-16
EAN: 4043689001780
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3850Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 40W |
| Wysokość (cm) | 57 |
| Szerokość (cm) | 57 |
| Długość (cm) | 12 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | OSKO |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Wymiary opakowania (cm) | 62 x 13.5 x 62 |