Lampa sufitowa NEVIS Paul Neuhaus 9011-12
EAN: 4012248288160
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 760Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 8W |
| Wysokość (cm) | 21 |
| Szerokość (cm) | 25,5 |
| Długość (cm) | 34 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | NEVIS |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 28 x 10 x 28 |