Lampa sufitowa MAILAK Paul Neuhaus 6392-16
EAN: 4012248375884
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3800Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 28W |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Szerokość (cm) | 48 |
| Długość (cm) | 55 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | MAILAK |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 62.5 x 8 x 55 |