Lampa sufitowa JUPITER Just Light 14366-16
EAN: 4043689933203
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4400Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 40W |
| Wysokość (cm) | 10,8 |
| Szerokość (cm) | 59 |
| Długość (cm) | 59 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | JUPITER |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Pokój dziecięcy, sypialnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 66.5 x 12 x 66.5 |