Lampa sufitowa IVEN Just Light 14140-18
EAN: 4043689968151
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3500Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 30W |
| Wysokość (cm) | 6,5 |
| Szerokość (cm) | 32 |
| Długość (cm) | 60,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | IVEN |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Pokój dziecięcy, salon, sypialnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 35 x 7 x 62 |