Lampa sufitowa ISABELL Just Light 14844-17
EAN: 4043689979621
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2500Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 24W |
| Wysokość (cm) | 49 |
| Szerokość (cm) | 49 |
| Długość (cm) | 8 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | ISABELL |
| Do zastosowania w | IP44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 55 x 8.5 x 55.5 |