Lampa sufitowa FRIDA Just Light 14372-00
EAN: 4043689933302
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Przezroczysty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3780Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 36W |
| Wysokość (cm) | 10,5 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | FRIDA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 66.5 x 12 x 66.5 |