Lampa sufitowa FLAT Paul Neuhaus 16537-16-O
EAN: 4012248333136
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2900Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 24,5W |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Długość (cm) | 5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | FLAT |
| Styl | Pilot |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 103 x 7 |