Lampa sufitowa FLAT Just Light 14755-18
EAN: 4043689968052
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2500Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 23,50W |
| Wysokość (cm) | 7 |
| Szerokość (cm) | 44,5 |
| Długość (cm) | 44,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | FLAT |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Jadalnia, salon, sypialnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 47.5 x 8 x 47.5 |