Lampa sufitowa FELIX60 Just Light 14637-55
EAN: 4043689983895
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5600Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Moc (W) | 50W |
| Wysokość (cm) | 105 |
| Szerokość (cm) | 71 |
| Długość (cm) | 6 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | FELIX60 |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 26.5 x 8.5 x 77 |