Lampa sufitowa EMILIA Just Light 14347-15
EAN: 4043689984014
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Drewno, tworzywo |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3400Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 32W |
| Wysokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Długość (cm) | 10 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | EMILIA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 46 x 10 x 46.5 |