Lampa sufitowa ELIZA Paul Neuhaus 6284-79
EAN: 4012248374931
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Drewno |
| Kolor dominujący | Naturalne drewno |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 6620Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 63W |
| Wysokość (cm) | 8 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | ELIZA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 64.5 x 10 x 64.5 |