Lampa sufitowa EDGING Just Light 14871-16
EAN: 4043689992194
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 6100Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 58W |
| Wysokość (cm) | 60 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 5,8 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | EDGING |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Pokój dziecięcy, przedpokój |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 62 x 6.5 x 62.5 |