Lampa sufitowa ANIKA Just Light 14327-16
EAN: 4043689973377
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 6600Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 60W |
| Wysokość (cm) | 7,7 |
| Szerokość (cm) | 70 |
| Długość (cm) | 70 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | ANIKA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 72,4 x 21 x 74,7 |