Lampa stołowa ZULA Brązowy LED 3000K 4542-25 Paul Neuhause
EAN: 4012248385869
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kolor uzupełniający | Transparentny, Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 140 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 6W |
| Wysokość (cm) | 42 |
| Szerokość (cm) | 15,5 |
| Długość (cm) | 15,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | ZULA |
| EAN | 4012248385869 |
| Wymiary opakowania (cm) | 22 x 22 x 46 |