Lampa stołowa TINA Just Light 11018-18
EAN: 4043689001452
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 420Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 9W |
| Wysokość (cm) | 51,5 |
| Szerokość (cm) | 11,4 |
| Długość (cm) | 54 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | TINA |
| Styl | Ściemniacz dotykowy |
| Sterowanie | Salon |
| Wymiary opakowania (cm) | 13 x 8 x 34.7 |