Lampa stołowa RAFAEL Just Light 13061-16
EAN: 4043689954192
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 600Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-6000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 7W |
| Wysokość (cm) | 50,5 |
| Szerokość (cm) | 46,5 |
| Długość (cm) | 67 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | RAFAEL |
| Styl | Ściemniacz dotykowy |
| Sterowanie | Pokój dziecięcy, salon, sypialnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 17.5 x 17.5 x 30.5 |