Lampa stołowa POLINA Paul Neuhaus 9141-55
EAN: 4012248285626
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1670Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 14,50W |
| Wysokość (cm) | 48,5 |
| Szerokość (cm) | 12,5 |
| Długość (cm) | 12,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | POLINA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15 x 15 x 52 |