Lampa stołowa LINDA Paul Neuhaus 4720-12
EAN: 4012248304761
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1375Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 14W |
| Wysokość (cm) | 38,5 |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 17 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | LINDA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 21.5 x 11 x 42.5 |