Lampa stołowa KELLY Just Light 14404-18
EAN: 4043689975098
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1180Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-6000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 10W |
| Wysokość (cm) | 36 |
| Szerokość (cm) | 36 |
| Długość (cm) | 67 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | KELLY |
| Styl | Ściemniacz dotykowy |
| Sterowanie | Biurko, stół biurowy, stół jadalny |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 13 x 4.5 x 42.5 |