Lampa stołowa EURIA Czarny LED 3000K 19250-68 Just Light
EAN: 4043689014353
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 180 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 2,5W |
| Wysokość (cm) | 37 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Długość (cm) | 11 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Seria | EURIA |
| Sterowanie | Dotykowy ściemniacz |
| EAN | 4043689014353 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 13 x 16.5 |