Lampa stołowa EMANDA Just Light 19109-68
EAN: 4043689001919
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający | czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1100Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 13W |
| Wysokość (cm) | 18 |
| Szerokość (cm) | 18 |
| Długość (cm) | 44 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | EMANDA |
| Wymiary opakowania (cm) | 19.5 x 13.5 x 46 |