Lampa stołowa DADOA Paul Neuhaus 4036-13
EAN: 4012248366141
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 580Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 7W |
| Wysokość (cm) | 16 |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Długość (cm) | 12 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | DADOA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 13.5 x 13.5 x 24.5 |