Lampa stołowa BOTERIA Biały LED 3000K 19251-16 Just Light
EAN: 4043689005894
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 220 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 2,5W |
| Wysokość (cm) | 37 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Długość (cm) | 11 |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Seria | BOTERIA |
| Sterowanie | Dotykowy ściemniacz |
| EAN | 4043689005894 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 13 x 16.5 |