Lampa podłogowa WAVE Just Light 15168-55
EAN: 4043689939533
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1050Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 13W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Długość (cm) | 14 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | WAVE |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 39 x 16,5 x 122 |