Lampa podłogowa PURE VITRUM Szary LED 2700K 481-15 Paul Neuhause
EAN: 4012248382721
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Szary |
| Kolor uzupełniający | Czarny, Transparentny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 500 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 14,2W |
| Wysokość (cm) | 180 |
| Szerokość (cm) | 32 |
| Długość (cm) | 32 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE VITRUM |
| Sterowanie | Dotykowy ściemniacz |
| EAN | 4012248382721 |
| Wymiary opakowania (cm) | 41 x 19 x 65.5 |