Lampa podłogowa PURE Popup Paul Neuhaus 557-97
EAN: 4012248385654
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 12 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 288Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 32W |
| Wysokość (cm) | 160 |
| Szerokość (cm) | 22 |
| Długość (cm) | 22 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE Popup |
| Styl | Ściemniacz dotykowy |
| Sterowanie | Salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 31 x 21 x 166 |