Lampa podłogowa PURE-MIRA Paul Neuhaus 356-18
EAN: 4012248365489
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 850Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 7,5W |
| Wysokość (cm) | 131 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Długość (cm) | 46 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE-MIRA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Sypialnia, salon, biuro |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 132.5 x 7 x 26 |