Lampa podłogowa PURE-LINES Paul Neuhaus 451-79
EAN: 4012248375754
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Naturalne drewno |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2520Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 24W |
| Wysokość (cm) | 155 |
| Szerokość (cm) | 16 |
| Długość (cm) | 22 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE-LINES |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 28 x 22 x 161 |