Lampa podłogowa PIXIE Just Light 11249-18
EAN: 4043689003784
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 600Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 4,5W |
| Wysokość (cm) | 43 |
| Szerokość (cm) | 43 |
| Długość (cm) | 150 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PIXIE |
| Wymiary opakowania (cm) | 23 x 11 x 40 |