Lampa podłogowa MAY Just Light 15383-55
EAN: 4043689951078
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2200Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 18,6W |
| Wysokość (cm) | 80 |
| Szerokość (cm) | 58 |
| Długość (cm) | 215 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | MAY |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 30 x 7.5 x 168 |