Lampa podłogowa CONNI Paul Neuhaus 401-18
EAN: 4012248361009
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1680Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 19W |
| Wysokość (cm) | 140 |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Długość (cm) | 20 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | CONNI |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 25 x 24 x 144 |