Kinkiet TIMON Paul Neuhaus 9108-17
EAN: 4012248315316
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2760Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 26W |
| Wysokość (cm) | 5,5 |
| Szerokość (cm) | 4,2 |
| Długość (cm) | 80 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | TIMON |
| Do zastosowania w | IP44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 83 x 6.5 x 11 |