Kinkiet SILEDA Paul Neuhaus 9785-13
EAN: 4012248365922
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 850Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 8W |
| Wysokość (cm) | 19,5 |
| Szerokość (cm) | 13,5 |
| Długość (cm) | 16,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | SILEDA |
| Do zastosowania w | IP44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10.5 x 9.5 x 17 |