Kinkiet ROBERT Paul Neuhaus 9676-13
EAN: 4012248313251
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4690Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 36W |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Długość (cm) | 50 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | ROBERT |
| Do zastosowania w | IP65 |
| Wymiary opakowania (cm) | 9.5 x 8.5 x 53 |