Kinkiet Q-MIA Paul Neuhaus 9185-55
EAN: 4012248344187
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1100Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 11W |
| Wysokość (cm) | 12,5 |
| Szerokość (cm) | 12,5 |
| Długość (cm) | 16 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-MIA |
| Styl | Pilot |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 16 x 15.5 x 21.5 |