Kinkiet Q-FISHEYE Paul Neuhaus 9115-55
EAN: 4012248282328
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 760Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 8,50W |
| Wysokość (cm) | 11 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Długość (cm) | 15 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-FISHEYE |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15.5 x 15.5 x 21 |