Kinkiet PURE Puro Paul Neuhaus 9113-15
EAN: 4012248384206
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1890Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 20W |
| Wysokość (cm) | 2 |
| Szerokość (cm) | 13 |
| Długość (cm) | 50 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE Puro |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 19 x 6 x 56 |