Kinkiet PURE-MIRA Paul Neuhaus 9353-18
EAN: 4012248359426
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 850Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 7,5W |
| Wysokość (cm) | 19,5 |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 19,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE-MIRA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, kuchnia, sypialnia, korytarz |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10.5 x 10 x 22 |