Kinkiet PURE Clips Paul Neuhaus 8561-15
EAN: 4012248384077
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1100Lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 13W |
| Wysokość (cm) | 8 |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 19,7 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE Clips |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 18.5 x 11.5 x 23 |