Kinkiet PALMA Paul Neuhaus 9478-79
EAN: 4012248358290
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo, drewno |
| Kolor dominujący | Drewniany |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 780Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 6,5W |
| Wysokość (cm) | 12 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Długość (cm) | 32 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PALMA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 7.5 x 33 |