Kinkiet NEVIS Paul Neuhaus 9030-12
EAN: 4012248304235
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 738Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 7W |
| Wysokość (cm) | 10 |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Długość (cm) | 31 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | NEVIS |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 35 x 14 x 14 |