Kinkiet IGO Biały LED 3000K 18700-16 Paul Neuhause
EAN: 4043689001506
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 480 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 5W |
| Wysokość (cm) | 9,5 |
| Szerokość (cm) | 9,5 |
| Długość (cm) | 6 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | IGO |
| EAN | 4043689001506 |
| Wymiary opakowania (cm) | 13 x 7 x 13 |